Bizi Takip Et

0 536 475 66 08
info@bahcivanpeyzaj.com.tr

0 536 475 66 08
0 850 430 0180

Image

Sulama Sistemleri

Bahçenizin bazı alanları direkt güneş ışığı alırken diğer alanlar gölgede kalabilir. Bundan dolayı bahçenizdeki her alan için farklı sulama gereksinimleri doğar. Düzgün tasarlanmış bir sulama sistemi bahçenizin her noktasının optimum miktarda su ile buluşmasını sağlar.

Bitki çeşitlerine göre sulama hayati önem taşımaktadır. Yıllık ve uzun ömürlü bitkiler ile çalı ve mevsimlik bitkilerin su ihtiyaçları önemli derecede farklılaşma göstermektedir. Bitkilerinizin ne az ne de çok su alması değil, yeterli miktarda su almasının yolu sulama sistemlerinden geçmektedir.

  • Otomatik Sulama Sistemleri
  • Manuel Sulama Sistemleri
  • Drenaj Sistemleri
  • Tarımsal Sulama Sistemleri

Uzaktan Sulama

Uzaktan sulama sistemi ile bahçenize gitmeden zahmetsiz bir şekilde bitkilerinizle ilgilenebilirsiniz. Zamanlayıcı yönetim biriminin ayarlanması ve mevsimsel ihtiyaçlara göre yapılandırılması sayesinde suyu en verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Akıllı sensör sistemleri ile nem oranları ve yağmurlu günlerin belirlenmesi ve dolayısıyla suyun israf edilmesi önlenmektedir.

Image

Sulama Sistemleri

Sulama Sistemleri

OTOMATİK SULAMA SİSTEMLERİ

Otomatik sulama sistemi bir bahçe için en gerekli ögelerden sadece biridir sulama sistemi kurarken sulama yapılacak ürünlerin  niteliğine göre sulama sistemi yöntemi kararı alınabilir çim alan için tasarlanacak sa yağmurla ...

MANUEL SULAMA SİSTEMLERİ

DRENAJ SİSTEMLERİ

TARIMSAL SULAMA SİSTEMLERİ

DAMLA SULAMA SİSTEMLERİ

YAĞMURLAMA SULAMA SİSTEMLERİ

SİSLEME SİSTEMLERİ