Bizi Takip Et

0 536 475 66 08
info@bahcivanpeyzaj.com.tr

0 536 475 66 08
0 850 430 0180

Image

FİDANCILIK VE BİTKİ ÜRETİMİ

Bitki üretimi bilim, teknik ve tecrübeye dayalı çok hassas bir alandır. Büyük ve uzun ömürlü ağaçlardan, bodur çalılara, hassas odunsulardan mevsimlik çiçeklere bütün bitki türlerini kapsayan bu alanda Bahçıvan Peyzaj 20 dönüm sera alanı ve 100 dönüm açık alanda üretim ve yoğun ar-ge çalışmaları yapmaktadır.

Bitki yetiştiriciliğinde, ağaçların kendi çevrelerinde nasıl yetiştiklerini, çevrelerine nasıl tepki verdiklerini ve onları yetiştirmek için kullanılan teknikleri anlamak ve uygulamak esastır. Hangi ağaçların dikileceğini, nasıl gübre uygulayacağını, zararlılarla mücadele, söküm ve budama gibi zahmetli süreçler ancak prefosyenel bir ekip tarafından gerçekleştirilebilir.

Ağaçlarınıza İlgileniyor musunuz?

Doğru ağaç bakımı, herhangi bir bahçe sahibi için mutlak bir zorunluluktur. İyi bakım yapılan ağaçlar bahçenize sadece güzellik katmakla kalmaz, aynı zamanda bahçenize değer katar. İyi peyzaj, bir arsanın değerini yüzde 20'ye kadar yükseltebilir. Öte yandan, kötü muamele görmüş veya bozulmakta olan ağaçlar sizin sorumluluğunuzdadır ve arsa değerlerini düşürür.

Budama yapmak veya ağaçları sökmek tehlikeli bir iş olabilir, bu nedenle profesyonel bir arborist seçmenizi kesinlikle öneriyoruz.

Image

Bahçenizi Yeşillendirmek İster misiniz?

Bahçenize en uygun bitki ve fidanlar için konuşmak ister misiniz?

0 262 349 29 27 Yada

İletisim